Kurumsal

CESİMAK A.Ş. HAKKINDA

CESİMAK A.Ş, tüm dünya devletlerinin ihtiyacı olan endüstriyel Rolling machine( çekme makinesi) üretir. 1990 yılında makine mühendisi Hadi Denli tarafından İzmir/ Türkiye’de kurulmuş olan bu şirket, şu an 1500 m2 kapalı alanı olan bir fabrikada yerli ve uluslar arası pazar deneyimiyle demir çelik endüstrisinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Demir- Çelik endüstrisi için projeler, mühendislik, danışmanlık, her çeşit çekme makinesi ve ekipmanı üretimi, anahtar teslim makine üretimi, proje kapsamında mühendislerimiz tarafından özenle düzenlenen makineler, dünya çapındaki uzman personelimiz uygun şartlar altında CESİMAK güvencesiyle hayata geçirilir.

ISO 9001:2008 kalite yönetim sisteminin uygulandığı şirketimiz, müşteri memnuniyetine dayanır. Tüm testlerden ve denetlemelerden geçmiş makinelerimizi, makine güvenlik direktifine (CE sertifikası) göre üretiriz.

Gelişen teknolojiye uygun düzen ve ekipmanlarla üretkenliği arttırır, daha kazançlı fırsatlar sunar ve üretim maliyetini azaltmaya yardımcı, daha az iş gücü, daha çok makineleşme ve süreç denetimi ihtiyacı için, tüm bölgelerdeki üretim çalışmalarında en iyi kalite ve çalışma standartlarını hedeflemede kabul edilebilirliği yüksek pratik çözümler sunar. CESİMAK, hadde makinesi endüstrisinde, üretimde son teknolojiyi kullanarak bölgede en iyi olmayı hedefler.